סרסל – צרפת

תאומות נחתמה ב-23.03.88 ע"י רה"ע יואל אלרואי

 

סרסל היא עיר פרברית הממוקמת כ -15 ק"מ מן הבירה הצרפתית פריז. העיר מאופיינת על ידי חלוקתה לשני חלקים: החלק הישן הנקרא "הכפר", אשר במרכזו עומדת כנסייה והוא מופרד מחלקה השני של העיר. כיום העיר מונה כ- 58,000 תושבים.

 

 

במהלך המאות ה- 18 ו ה- 19 התבססה סרסל על גידול ירקות וגפנים.ולאחר מלחמת העולם השנייה החלה הגירה חיובית שהתרחשה לצד גידולה הטבעי של האוכלוסייה בעיר שהתבססה על שילוב של מסורתיות ואזורי פעילות כלכלית.

 

 

בשנות ה- 50 החלה בנייתה של העיר החדשה המופרדת משאר חלקי העיר ומבוססת על בנייה של בתים ומגדלים בעלי 4 קומות. בין השכונות מקשרים פארק ובו מתקני ספורט.

אוכלוסיית העיר היא צעירה יחסית כאשר : 34.9% מהאוכלוסייה היא מתחת לגיל 20 שנים, 42.4% מתחת לגיל 25 ו 13.6% היו יותר מ -60 שנים.

 אתר העיר סרסל – צרפת

פרטי התקשרות:

כתובת:

ספרו לחברים

צ'אנגז'ו

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג איכר וכן ראש העיר צ'אנגז'ו שבסין, שינג ליי ((Sheng Lei – חתמו ביום שני ה-24.04.23  על ברית ערים תאומות בין שתי הערים

בירשטונאס – ליטא

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג איכר וכן ראש העיר בירשטונאס שבליטא, ניולה דירגינצ'יינה – חתמו ביום שני ה-8.11.21  על ברית ערים תאומות בין שתי הערים.

בתומי – גיאורגיה

במסגרת הפעילות העירונית לעידוד קשרי החוץ חתמה עיריית נתניה בתאריך 22.05.2018 על ברית ערים תאומות עם העיר בתומי שבגיאורגיה. על הסכם חתמו ראש העיר בתומי, לאשה קומחידזה וראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר .

עקבו אחרינו גם באינסטגרם :)


This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.