חוות האצות של סיקורה

חוות סיקורה (SEAKURA) הממוקמת לצידי כביש החוף במכמורת, מתמחה בגידול אצות-ים אורגניות על היבשה, מזמינה אתכם ל"הצצה באצה" – מרכז הסברה חוויתי החושף בפניכם את העולם המרתק של מעמקי הים התיכון.
במרכז "הצצה באצה" מתקיים סיור מודרך המתאים לכל הגילאים, למשפחות ולקבוצות, ומעניק חוויה בעלת ערך מוסף אקולוגי, חווייתי המקדם את השמירה על הטבע האדם ובריאותו.
בסיור נכיר את עולם החי והצומח בים, נצפה בסרטוני אנימציה המותאמים לילדים וממחישים את השינויים הסביבתיים שעוברים על עולמנו ומשפיעים על הים התיכון, נשקיף ממרפסת על החווה ועל התהליך הייחודי של גידול האצות ואף תוכלו לטעום אצה טרייה הישר מבריכת הגידול.

• הסיור מתקיים במקום סגור ובשטח הפתוח, מהנה וחוויתי גם בגשם ומשך הפעילות כשעה ורבע.
• עלות הסיור 35 ₪, עד גיל 6 ללא עלות .
• הסיור בתיאום מראש בלבד, לפי הנחיות הקורונה
• קבוצות מכל שכבות הגיל בהדרכת עברית ואנגלית .
• במקום קיימת חנות המוכרת תוצרת מקומית של החווה מוצרי מזון ותוספי תזונה.

אודות חברת סיקורה
חברת סיקורה היא אחת החלוצות בעולם בתחום החקלאות הימית עם 13 שנות מחקר ופיתוח על ידי ביולוגיים ימיים מהשורה הראשונה, הביאו לטכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך, המאפשרת גידול יבשתי אורגני של אצות ים מסוג אולווה וגרצילריה.
חוות סיקורה ממוקמת לאורך החוף וכוללת בריכות מי-ים המדמות את הסביבה הימית הטבעית. מי הים הצלולים נשאבים ממעמקי הים עוברים תהליך סינון קפדני ומשם הם זורמים לברכות לגידול האצות.

תהליך הגידול בחווה מנוטר ומבוקר, ומאפשר להן להיות עשירות במיוחד במינרלים (ובעיקר במינרל החסר – יוד), חלבון, סיבים תזונתיים ונוגדי חמצון, וכל זאת בתהליך טבעי, ללא התערבות של הנדסה גנטית ובסביבה נקייה ממזהמים ביולוגיים, חומרי הדברה ותוך עמידה בסטנדרטים קפדניים להימצאות מתכות כבדות.

מי הים שנשאבו לברכות הגידול מוחזרים לים בתום תהליך הגידול של האצות כאשר הם נקיים, בכדי לשמור על האיזון האקולוגי ולמנוע פגיעה בסביבה הימית.
חברת סיקורה מייצאת את האצות לשוק הבינלאומי כחומר גלם לתחומי המזון, תוספי התזונה, הקוסמטיקה והרפואה, ובישראל משווקת בבתי המרקחת בתי טבע ובאתר האונליין של החברה בהצלחה סדרת מוצרים בינחהם תוספי תזונה ומוצרי מזון המבוססים על אצות.

והבונוס – נשנוש אצות טריות היישר מהבריכות שלנו.
במרחק של 30 דקות מתל אביב
ורק 30 דקות מחיפה

ניתן גם לבצע רכישת כרטיסים לבודדים מתבצעת באתר האונליין של החברה

שובר הנחה קבוצתי לאורחי מלונות נתניה בקיץ

פרטי התקשרות:

אבישי קפקה – מנהל מרכז ההסברה "הצצה באצה"
054-8182035
איך מגיעים: בוויז "חוות סיקורה – הצצה באצה"
www.seakura.co.il

כתובת:

ספרו לחברים

נחל אלכסנדר- גן לאומי, פארק צבי המים

הנחל נחשב לאזור ייעודי בו ניתן לצפות באוכלוסיית צבים רכים, שהינם הזוחלים הגדולים ביותר ששרדו בארצנו

אגמון חפר

הפארק כולל אגם מלאכותי, דקים מעץ, נקודות תצפית מוסתרות, שבילי הליכה ועצים חדשים שניטעו סביב האגם

מצפור הציפורים – מצפור ויקר

מצפור ויקר הוא מרפסת מוצלת גדולה המתנשאת מעל מאגר משמר השרון