חוזרים לעשות גלים

בפעם החמישית תארח העיר נתניה את סבב אליפות העולם בגלישת גלים בהשתתפות טובי הגולשים מהעולם.
בתאריכים 15-27 למרץ בחוף קונטיקי (האמפי), נתניה, יתחרו למעלה מ-150 גולשים על מקומם בסבב אליפות הגלישה העולמי, בתחרות שתפתח את שלב המוקדמות בעולם.

במתחם התחרות יתקיים הפנינג ססגוני, הופעות חיות, דוכני מכירה ומתחם אקספו.

הכניסה לאירועים חופשית.

עיריית נתניה וארגון גולשי הגלים בישראל, ה-WSLׁׁ ׁ(ליגת הגלישה המקצועית) יארחו זו השנה החמישית בין ה-15-27 למרץ, את תחרות 3000QS Seat Pro Netanya ,

אשר תפתח את עונת התחרויות העולמית של סבב המוקדמות.

בתחרות ישתתפו למעלה מ- 150 גולשים מרחבי העולם אשר מתמודדים במשך כל השנה על ההעפלה לסבב המקצועני הבכיר.

סך הפרסים בתחרות עומד על 60,000 דולר. בדירוג השנה יעמוד כמו בשנים קודמות על רמה של 3,000 נקודות דירוג, נתון שגורם להתעניינות גדולה בקרב גולשים רבים בינלאומיים.

בנוסף לגרוף את הניקוד המשמעותי והפרס הכספי הגדול, בתחרות יישמרו מקומות גם לכישרונות צעירים, על מנת לתת במה לגולשים המקומיים.

השנה בשונה לשנים קודמות התחרות תכלול גם נשים וגם גברים.

העיר המארחת נתניה תלבש חג, כאשר בחוף קונטיקי (האמפי) יתקיים הפנינג הגלישה הגדול, שילווה במגוון אירועים בחוף ובכיכר העיר, ביניהם הופעות, ומתחם אקספו של החברות המובילות בתחום הגלישה בארץ ובעולם.

ה-WSL הינו הגוף המקצועי המוביל בעולם של ענף הגלישה. בין שאר התחרויות שהוא מקיים במשך השנה מתקיימת גם ה-Qualifying Series שזוהי תחרות המוקדמות על הזכות להעפלה לסבב האליפות, ה-Championship Tour , בשנה שאחרי.

בתום סבב המוקדמות, עשרת הגולשים במקום הראשון יזכו בכרטיס לסבב האליפות בעונה הבאה.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, מסרה: "אחרי שנתיים מאתגרות, במהלכן לא התקיימו אירועים גדולים, אנו גאים לארח זו, השנה החמישית, את סבב ליגת אליפות העולם בגלישת גלים אצלנו בנתניה, הריביירה של ישראל, העיר עם רצועת החוף היפה בארץ ורצועת טיילות מהמרשימות בעולם.

תחרות זו הפכה למסורת בעירנו ומיטב הגולשים יגיעו לראות וליהנות מהעיר היפה שלנו".

​יו"ר ארגון גולשי הגלים בישראל, יוסי זמיר: "חג הגולשים בישראל מגיע שוב ואני גאה לומר שסבב אליפות העולם בגלישת גלים יהיה גדול יותר אפילו מבשנים עברו. התחרות מושכת לארץ את טובי הגולשים מהעולם כשהשנה מספר הספורטאים מחו"ל הוא הגדול ביותר מאז התחילה

כאשר השנה הוספנו גם את תחרות הנשים. במשך שנים עשר יום תהפוך נתניה לקרנבל גדול כאשר תוצף בכל הגולשים אותם אנו זוכים לראות רק על מסכי הטלוויזיה כשאליהם יתלוו רבבות צופים שייהנו מקרנבל של אביב".

​צילום: מלכה ניהום

פרטי התקשרות:

חוף קונטיקי (האמפי)
נתניה

כתובת:

ספרו לחברים

חיי העיר, תרבות

ספרים וכוכבים בפלנתניה

פעילות שבוע הספר

חיי העיר, תרבות

"בין ריאליזם למופשט"

הנכם מוזמנים לפתיחת התערוכה

חיי העיר, תרבות

ספריית הכיכר – הקרקס של סבתא פשקה

תאטרון הגברת

עקבו אחרינו גם באינסטגרם :)


This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.