מוזיאון אוצרות קיסריה

CAESAREA MUSEUM TREASURES

מוזיאון אוצרות קיסריה קיבוץ שדות ים
במוזיאון מוצגים ארכיאולוגים שהתגלו באזור על-ידי חברי קיבוץ ומשלחות שחפרו בקיסריה. הממצאים בעיקר מהתקופות הרומית, הביזנטית, המוסלמית והצלבנית. ישנם גם ממצאים יחודיים מהתקופה ההלניסטית ומהיישוב היהודי בקיסריה.
המוזיאון נבנה כדוגמת מבנה רומי עם חצר גדולה ובה עמודים עם כותרות קורינתיות, פסלים רומיים, כתובות הנצחה ומגוון פריטים ארכיטקטוניים. באולמות התצוגה ישנו אוסף ייחודי של מטבעות קיסריה, נרות שמן, פיסול זעיר בברונזה ובשיש, אבני חן, כתובות על גבי מצבות יהודיות, קנקנים שנמשו מהים וחפצי נוי ופולחן.
בזמן שבביקור בגן הלאומי קיסריה ניתן לראות את שרידי העיר ומבניה, ולקבל מושג על ממדי העיר בעת העתיקה, בביקור במוזיאון ניתן לקבל מושג על איך היו החיים עצמם בעיר – מה עיטר את המקדשים, הרחובות, הבתים. במה השתמשו בחיי היום-יום – מטבעות, תכשיטים, משחקי ילדים, כלי מטבח ועוד.

סוגי הסיורים:
הדרכות פרונטאליות במוזיאון במגוון נושאים. כ-45 דקות.
שלל של הפעלות וסדנאות לילדים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר.
סיורי שטח רגליים/ ברכב באתרים של קיסריה העתיקה שמחוץ לגן הלאומי: ההיפודרום המזרחי, הרחוב הביזנטי, פסיפס הציפורים, האקוודוקט, בית הכנסת ועוד. בין חצי יום ליום שלם

פרטי התקשרות:

04-6364367 | 052-8795084

info@caesareamuseum.com

קיבוץ שדות-ים, 37804

https://www.caesareamuseum.com/

כתובת:

ספרו לחברים

תרבות

יפו. אהבה. הרפתקאות.

​סיור אימרסיבי ברחובות יפו בליווי דמויות היסטוריות מהמאות הקודמות

סיור ברחובות יפו

בליווי דמויות היסטוריות מהמאות הקודמות

מוזיאון ראלי

המוזיאון כולל מספר אולמות בהם אמנות לטינו-אמריקאית ואירופאית מדרום ומרכז אמריקה. באפריל 2007 נחנך מוזיאון מפואר חדש, אשר נמצא בסמיכות למוזיאון ראלי1  בתוך המוזיאון על ארבעת קומותיו מוצגים  ציורים קלאסיים
MENU
שפה