הצצה לקניון האאוטלט החדש של נתניה

Bickel Outlet Center

.בילו אאוטלט סנטר העתיד להיפתח בחודשים הקרובים בצפון אזור התעשייה צפוי להעניק לצרכנים חוויית קנייה מסעירה בשילוב המותגים המובילים בשוק ומחירים אטרקטיביים

משהו חדש קורה בעיר נתניה. חובבי השופינג שביניכם ישמחו לגלות כי בחודשים הקרובים עתיד להיחנך בעיר מתחם קניות ופנאי מהמודרניים והמובילים בישראל. המתחם ושמו בילו אאוטלט סנטר, יפעל בצפון אזור התעשייה של נתניה וישתרע על פני שטח רחב היקף של 22,000 מ”ר, במקום בו פעל בעבר קניון הדרים, ויהווה מוקד עלייה לרגל ואטרקציה מרכזית הן עבור הצרכנים המקומיים, והן עבור מבקרי חוץ ותיירים מרחבי העולם הפוקדים את נתניה במהלך השנה.

היכונו לחוויית קניות מסעירה המשלבת בד בבד אווירה אקסקלוסיבית, עם חנויות המציעות את המותגים המובילים בשוק הישראלי, כגון: דלתא, פוקס, גלי, גולף, הגרה והיד עוד נטויה. ראוי לציין כי החנויות אשר תפעלנה במתחם ימכרו מוצרים מקוריים בהטבות ומחירים משמעותיים לאורך כל השנה.

יתרון מרכזי נוסף במתחם הקניות והפנאי החדש של נתניה טמון במיקומו האסטרטגי, שכן הוא ניצב בסמוך לחיבור בין כביש החוף (2) לכביש 57, ובמרחק של 300 מטרים בלבד מתחנת הרכבת. כמו כן תועתק בעתיד תחנת האוטובוסים המרכזית של העיר לאזור, מה שעתיד להגדיל עוד יותר את היקף האנשים שיבלו במתחם מדי יום.

על פי תכנית המתאר החדשה של נתניה, עתיד המתחם לאפשר בנייה של שני מגדלי תעסוקה, יחד עם 400 מקומות חנייה ו-1200 מקומות נוספים הנמצאים בצמוד לקניון שישרתו את באי הרכבת הסמוכה לצד מקומות חנייה נוספים הצמודים לקניון מצפון וממזרח לו.

פרטי התקשרות:

בילו אאוטלט סנטר
צפון אזור התעשייה
סמוך לחיבור בין כביש החוף (2) לכביש 57

כתובת:

ספרו לחברים

מגוון סיורים בעיר

חינם לשוהים בבתי מלון בנתניה בחודשי יולי-אוגוסט

חודשי יולי-אוגוסט 2021!

תרבות ישראלית. סדנאות אמנות, מופעים והצגות בהנחיית אומנים מוזמנים.

יוני-יולי-אוגוסט כל יום ראשון בהנחיית אומנים מוזמנים

”אינטימיות של זרים על חבלי כביסה”

תערוכה קבוצתית של האוצרת רויטל גורן סילברמן

עקבו אחרינו גם באינסטגרם :)