השמים הם לא הגבול!

paragliding Netanya

 

אטרקציית מצנחי הרחיפה הינה פעילות פנאי חווייתית ויוצאת דופן המותאמת להרפתקנים שביניכם הבוחרים ללכת עד הקצה. היכרות עם ענף הספורט שמסעיר את נתניה

חלמתם תמיד להסתכל על כולם מגבוה? לצפות בנוף יפהפה המשלב ים תכול, טבע במלוא תפארתו ועל הדרך לאתגר את עצמכם עד הקצה? כדאי שתכירו את האטרקציה המלהיבה של נתניה – מצנחי הרחיפה ההולכים ומתהווים כפעילות פנאי ובילוי יוצאת דופן עבור ההרפתקנים שביניכם ואלו המעוניינים לזכות בחווייה בלתי נשכחת.

מגוון חברות ומפעילי מצנחים פועלים בתחומי העיר ומציעים חבילות אטרקציה אתגריות, כאשר הרציונל הינו פשוט – העברת הבילוי מהקרקע לאוויר. אלו מציעים מגוון שירותים ללקוחות הפוטנציאליים עבור חגיגות ימי הולדת, ימי נישואין, ימי גיבוש, מתנות רומנטיות ועוד. שירותים אלו מתאימים הן למבוגרים והן לילדים החל מגילאי בית ספר יסודי.

מסלולי הרחיפה כוללים בין היתר טרקטרונים מעופפים, טיסות טנדם ברחפן ועוד אופציות מאתגרות אשר המשותף להן הוא ההמראה מעל פני הקרקע.
הטיסות ממריאות מהטיילת הדרומית, משדרות בן עמי המטופחות, שם ניתן ליהנות ממסלול מרהיב ביופיו, לרבות הצוקים הטבעיים והייחודיים של נתניה, רצועת החוף המופלאה, וכן מבט מגבוה על אזור החוף רבתי.
אז בפעם הבאה שאתם מחפשים להעלות את רמות האדרנלין בדם, לחוות ריגוש מסוג אחר ובעיקר להתנתק משגרת היומיום השוחקת, זה הזמן לעלות אל על ולהפליג עם מצנחי הרחיפה והמחשבות לעולם אחר בשמי נתניה והסביבה.

ספרו לחברים

עקבו אחרינו גם באינסטגרם :)