רשת מלונות דן תשיק מלון בנתניה

MODANI Dan Netanya

בשורה מרגשת עבור התיירות המקומית. הרשת הודיעה כי תחנוך בסוף שנת 2021 את מלון הספא היוקרתי והמפואר MODANI ברמת 5 כוכבים. יש למה לחכות.

העיר נתניה זוכה בעשור האחרון לתנופה תיירותית חסרת תקדים המתבטאת בפיתוח תשתיות, מלונות חדשים, אטרקציות לרווחת התיירים ומבקרי הפנים, ועוד שלל פעילויות ההופכות אותה לעיר תוססת ושוקקת חיים.
לאחרונה זכתה העיר לחותמת נוספת המציבה אותה כיעד תיירותי ראשון במעלה במדינת ישראל, עם הודעתה של רשת מלונות דן כי תשיק בעיר מלון חדש ויוקרתי. תכירו את מלון MODANI ההולך ונבנה בימים אלו ממש.

המלון החדש, שעל פי ההערכות ייפתח בסוף שנת 2021, הינו מלון ספא יוקרתי ומפואר ברמת 5 כוכבים, אשר ישתרע על פני שטח רחב היקף של 14.3 דונם, וימוקם בסמוך לגבולה הצפוני של העיר, כשהוא ניצב על גבי צוק מרהיב ביופיו, ויציע גישה ישירה לחוף הים. המלון עתיד להציע קונספט אירוח חווייתי על טהרת אלמנטים בריאותיים לגוף ולנפש, בדגש על מתחם ספא ייחודי שיציע לא פחות מ-17 חדרי טיפולים, חמאם תורכי, טיפולי הידרו-תרפיה ועוד שלל פינוקים.

סך הכול יציע המלון החדש 169 חדרים, אשר יגדילו באופן משמעותי את היצע החדרים בעיר נתניה (מתוכם 14 סוויטות ו-25 סוויטות ובתי חוף הכוללות בריכות פרטיות). שטחיו הציבוריים של המלון צפויים לכלול, בין היתר, מסעדת גורמה, אולמות כנסים, בריכה חיצונית ופנימית וכן מתחם ספורט מתקדם.

רונן ניסנבאום, מנכ"ל רשת מלונות דן: "אנו גאים לצרף את המלון היוקרתי הזה בעל קונספט ייחודי של ריזורט בריאות לרשת מלונות דן, המונה כבר 18 בתי מלון. גם מלון ה MODANI-ינוהל בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים של רשת מלונות דן ויציע את חוויית אירוח יוקרתית ומפנקת שטרם נראתה בישראל."ראש העיר נתניה, הגב' מרים פיירברג-איכר: "אני שמחה וגאה על הגעת רשת מלונות דן היוקרתית לנתניה, המלון יהיה מהיוקרתיים בישראל. תושבי נתניה ותייריה יזכו ליהנות מחוויה מדהימה בעיר הריביירה של ישראל".

ספרו לחברים

טנאבטה בפלנתניה – האירוע המרכזי

מגוון סדנאות ופעילויות - סיפור הטנאבטה בפלנטריום, אוריגמי- אמנות קיפולי נייר, יצירת פריחת הדובדבן, כתיבת שמות ביפנית, עץ משאלות, טאיקו ועוד

אלביס

להקת מוזס סי מעלים את מופע ההנצחה למלך הרוקנרול לציון יום הולדתו

אליפות נתניה הפתוחה ברולר אגרסיב

ילדים, נערים, בוגרים