כדורגל חופים 2017

 

 

לוח משחקים לעונה 2017

סדר ושעות המשחקים יעודכנו בהמשך, ועשויים להשתנות.

בית א’: בני “פלפלה” כפר קאסם, מכבי “רימקס” נתניה, בית”ר ירושלים, הפועל כרמיאל, “תחזוקת אוטובוסים” חיפה, איחוד “משתלת סכנין”.

 

בית ב’: “שוורץ-הום” ראש העין, הפועל “אופיס דיפו” פ”ת, הפועל “מולחוף” חדרה, בני יהודה “שמש”, הפועל “AuntieAnnes” חולון, “רוח בכפר” ת”א.

 

מחזור ראשון. יום שישי, 9.6.2017:

1.    13:00 בני “פלפלה” כפר קאסם – איחוד “משתלת סכנין”

2.    13:50 הפועל “מולחוף” חדרה – “רוח בכפר” ת”א

3.    14:50 בני יהודה “שמש” – הפועל “AuntieAnnes” חולון

4.    15:40 “תחזוקת אוטובוסים” חיפה – הפועל כרמיאל

5.    16:30 “שוורץ-הום” ראש העין – הפועל “אופיס דיפו” פ”ת

6.    17:20 מכבי “רימקס” נתניה – בית”ר ירושלים

 

מחזור שני. יום שישי, 16.6.2017:

1.    13:00 הפועל “אופיס דיפו” פ”ת – בני יהודה “שמש”

2.    13:50 איחוד “משתלת סכנין” – בית”ר ירושלים

3.    14:50 הפועל  “AuntieAnnes”חולון – הפועל “מולחוף” חדרה

4.    15:40 “רוח בכפר” ת”א – “שוורץ-הום” ראש העין

5.    16:30 “תחזוקת אוטובוסים” חיפה – בני “פלפלה” כפר קאסם

6.    17:20 הפועל כרמיאל – מכבי “רימקס” נתניה

 

מחזור שלישי. יום שישי, 23.6.2017:

1.    12:10 בני “פלפלה” כפר קאסם – בית”ר ירושלים

2.    13:00 מכבי “רימקס” נתניה – “תחזוקת אוטובוסים” חיפה

3.    13:50 “שוורץ-הום” ראש העין – הפועל “AuntieAnnes” חולון

4.    14:40 בני יהודה “שמש”- הפועל “מולחוף” חדרה

5.    15:30 איחוד “משתלת סכנין” – הפועל כרמיאל

6.    16:20 “רוח בכפר” ת”א – הפועל “אופיס דיפו” פ”ת

7.    17:15 משחק ידידות: ישראל-הולנד

 

מחזור רביעי. יום שישי, 30.6.2017:

1.    13:00 הפועל “AuntieAnnes” חולון – “רוח בכפר” ת”א

2.    13:50 בני “פלפלה” כפר קאסם – הפועל כרמיאל

3.    14:50 הפועל “מולחוף” חדרה – הפועל “אופיס דיפו” פ”ת

4.    15:40 בני יהודה “שמש” – “שוורץ-הום” ראש העין

5.    16:30 בית”ר ירושלים – “תחזוקת אוטובוסים” חיפה

6.    17:20 מכבי “רימקס” נתניה – איחוד “משתלת סכנין”

 

 

 

מחזור חמישי. יום שישי, 7.7.2017:

1.    13:00 “תחזוקת אוטובוסים” חיפה – איחוד “משתלת סכנין”

2.    13:50 “רוח בכפר” ת”א – בני יהודה “שמש”

3.    14:50 הפועל “אופיס דיפו” פ”ת – הפועל “AuntieAnnes” חולון

4.    15:40 בית”ר ירושלים – הפועל כרמיאל

5.    16:30 “שוורץ-הום” ראש העין – הפועל “מולחוף” חדרה

6.    17:20 בני “פלפלה” כפר קאסם – מכבי “רימקס” נתניה

 

מחזור שישי (רבע גמר – הצלבה). יום שישי, 14.7.2017:

1.    13:00 משחק A (פלייאוף תחתון): מקום 5 בית א’ מול מקום 6 בית ב’

2.    13:50 משחק B (פלייאוף תחתון): מקום 6 בית א’ מול מקום 5 בית ב’

3.    14:40 משחק מס’ 1: מקום 1 בית א’ מול מקום 4 בית ב’

4.    15:40 משחק מס’ 2: מקום 2 בית א’ מול מקום 3 בית ב’

5.    16:30 משחק מס’ 3: מקום 1 בית ב’ מול מקום 4 בית א’

6.    17:30 משחק מס’ 4: מקום 2 בית ב’ נגד מקום 3 בית א’

 

 

מחזור שביעי (פיינל פור). יום שישי 21.7.2017:

 

חצאי גמר (סדרת המשחקים יקבע בהגרלה):

 

1.    13:00 משחק מס’ 5: מנצחת משחק 1 נגד מנצחת משחק 4

2.    14:00 משחק מס’ 6: מנצחת משחק 2 נגד מנצחת משחק 3

 

3.    15:00 גמר ליגת הנוער

4.    15:50 משחק ההישרדות: משחק C: מפסידת משחקA  נגד מפסידת משחק B

 

5. 17:10 גמר ליגת “בנק יהב” 2017

(משחק 7: מנצחת משחק מס’ 5 נגד מנצחת משחק מספר 6)

 

 

18:10 טקס הענקת הגביעים והמדליות!

 

 

פרטי התקשרות:

כתובת:

ספרו לחברים

אליפות ישראל בקראטה מסורתי

הכניסה חופשית - הציבור מוזמן

מירוץ חופים איקאה נתניה

ההרשמה נפתחה!

!!!ריאל מדריד VS ברצלונה

סופר קלאסיקו - על מסכי כיכר העצמאות החדשה

עקבו אחרינו גם באינסטגרם :)