בית > נופש פעיל > ביבשה

ביבשה

גם בעונה שבה חופי הרחצה סגורים – לא תשתעממו בנתניה! חובבי הנופש הפעיל – לכם אנו ממליצים לצאת לטיולי אופניים, לשחק טניס. או לעשות ספורט באחד מן המגרשים בהם קיימים מתקני ספורט המפוזרים ברחבי העיר. וזו אפילו לא הרשימה המלאה של האפשרויות…

חדש בנתניה

SESOM- מתחם מציאות מדומה

מזמין אתכם להיכנס למציאות אחרת וליהנות ממגון רחב של עולמות תוכן, בין אם אתם רוצים להיות חיילים, מתאגרפים לוחמי חלל או ציירים בעולם וירטואלי.

Kef Bike

בואו לראות את ישראל על האופניים וליהנות מחוויה בלתי נשכחת.

סגווי

נתניה מתאפיינת ברצועת חוף מדהימה עם טיילת חדשה ואקזוטית שנבחרה כאחת מהטיילות היפות בארץ.

מסלולי אופניים בנתניה

תחום הרכיבה על אופניים הינו תחום אשר הולך ומתפתח בערים רבות בארץ ובעולם מזה עשרות שנים. הרכיבה מהווה נדבך משמעותי לאורח חיים בריא והינה בעלת שלל מעלות, החל מהימנעות מפליטת מזהמים למען סביבה ירוקה, ביצוע פעילות גופנית על חשבון עמידה בפקקים ועד לאפשרות להכיר מקרוב אזורים אליהם לא היינו כלל שמים לב ברכב.
בדיוק לשם כך, הכנו עבור הרוכבים שביניכם מספר אופציות נהדרות לרכיבה בתחומי העיר נתניה על רקע נוף מהפנט ותוואי עירוני יחיד ומיוחד. אז קדימה, למה אתם מחכים? תתחילו לדווש!

סקייטפארק נתניה

מתחם אקסטרים מרהיב ביופיו הממוקם בפארק אגם החורף (השלולית) בעיר ומהווה אטרקציה יוצאת דופן ומלהיבה עבור חובבי החלקה.

מרכז הטניס

מועדון טניס מכבי נתניה עיר ימים כולל בתוכו 12 מגרשי טניס, מלתחות, שירותים, וחנות ספורט. במתחם של המועדון מתקיימים חוגי טניס לילדים, בני נוער ומבוגרים. קיימת אפשרות להשכרת מגרשים לשעה או יותר, כמו כן ניתן לעשות מנוי חודשי או שנתי. המועדון הוא חדיש, נמצא בסמוך לקניון עיר ימים ומשקיף לנוף הים המקסים.

עוד פנאי ברוח ספורטיבית

רשימה לא מלאה בהחלט של אטרקציות ספורט ואתגר בנתניה ובסביבת. רק תבחרו ותהינו

אצטדיון נתניה

הקמת האצטדיון מהווה שלב חשוב בהגשמת חזון ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, הפועלת להפיכתה של נתניה למטרופולין השרון, תוך קידום ופיתוח ענפי הספורט בעיר, לצד חיי תרבות ופנאי פעילים ומגוונים

שוק של נתניה