בית > ארז חוות החלב

ארז חוות החלב

מארגנים טיול, יום שיא ומחפשים מקום מקסים לעצור לקפה ו/או ארוחה קלה?

מחפשים אטרקציה שהיא גם חוויה?

יש לנו פתרון מצוין בשבילכם – בלב השרון בצמוד לכביש 6

 

מרכז המבקרים “ארז חוות חלב” במושב ניצני עוז (ע”י מחלף ניצני עוז ) מזמין את המטיילים לביקור מרתק ברפת רובוטית ואקולוגית – למסע מהעבר לעתיד עם אפשרות לשילוב ארוחה קלה/קפה ומאפה ועוד. במקום מדשאה גדולה ומוצלת, אזור סגור ומקורה, גישה קלה, חניה גדולה (מתאימה גם לאוטובוסים) ושירותים. האתר מונגש לנכים. ניתן לערוך במקום גם אירועים, ימי כיף, יום האישה ועוד. תוכנית הביקור מותאמת לצרכי הקבוצה.

 

ארז חוות חלב הינה רפת אקולוגית השומרת על איכות: איכות החלב, איכות החיים של הפרות והעגלים, ואיכות הסביבה. סביב הרפת המרווחת, בה עובדים בצוותא רובוט אחד ורפתן אחד בלבד, הוקם מרכז מבקרים עם פינות ישיבה והתכנסות. בהתאמה לביקורי קבוצות.

 

אנו מציעים לכם מספר אפשרויות לביקור בחווה:

 

ארוחת בוקר קלה/קפה ומאפה (בהתאמה אישית) וסיור קצר בחווה (סה”כ ביקור של כשעה).

סיור מקיף הכולל: מסע מהעבר לעתיד – מחליבה מסורתית ועד לרובוט, הכרת טכנולוגית הרפת הרובוטית, הכרת אורח חייהן של הפרות ברפת וטעימת חלב טרי.

בנוסף יש אפשרות להתנסות בחליבה ידנית, בהגמעת עגלים ובסדנה להכנת גבינה + ארוחת בוקר קלה/קפה ומאפה (סה”כ ביקור של כשעתיים). ניתן לערוך את הסיור בחווה גם ללא ארוחת בוקר.

אנו מציעים גם אפשרויות לשילוב הביקור בחווה עם טיול באזור עמק חפר (אתרי מורשת, העפלה וקרבות, אתרים ארכיאולוגיים, אתרי טבע ונוף ייחודיים, פרדסים

וחקלאות אקולוגית), הסיור בהדרכת מורת דרך מוסמכת ומומחית לאזור.

ErezFarm

לפרטים נוספים:

הלן שלאו, “ארז חוות חלב”

09-8788757 – 054-6629666 טלפון
פקס: 09-8788529
erezfarm@gmail.com

שמורת אירוס הארגמן